NASZA OFERTA

Jako komis stawiamy na kompleksową obsługę

Skup, sprzedaż, zamiana oraz ubezpieczenie samochodu – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu, w naszym auto-komisie Cadi-Car.

Sprzedaż samochodów

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór samochodów na sprzedaż takich marek jak: Volkswagen, Audi, Fiat, Toyota, BMW, Renault, Ford, Alfa Romeo 
i wiele innych. Z szczegółami oferty zapoznasz się na poniższych portalach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego komisu i przyjrzenie się samochodom z bliska, a nawet wykonanie jazdy testowej. Nasi eksperci postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Skup samochodów

Jeśli posiadasz samochód, który chciałbyś sprzedać – zgłoś się do nas. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie samochodu do procesu sprzedaży, a także uruchomimy promocję oferty w naszych kanałach internetowych czy prasie. Oprócz tego samochód oczywiście zostanie wyeksponowany na naszym placu. 

Zamiana samochodów

Oprócz standardowego zakupu samochodu lub w systemie ratalnym, dajemy naszym klientom możliwość nabycia samochodu na zasadzie zamiany.

Możliwość gwarancji

W naszym komisie istnieje możliwość dokupienia gwarancji VIP Gwarant.

Szczegóły w linku -> kliknij tutaj.

Masz pytanie o jedną z naszych usług?

W jednym miejscu zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów. Sprawdź nasz FAQ i rozwiej swoje wątpliwości lub skontaktuj się bezpośrednio z nami.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

+48 693 722 411